Vyberte váš jazyk

About us

História

Na trhu s prekladmi a tlmočením pôsobíme od roku 2006, pôvodne pod názvom ZUMARK a od októbra 2011 ako TOP PREKLADY, s. r. o. Počas týchto pár rokov sme preložili tisíce strán v najrôznejších jazykových kombináciách a neustále pracovali na svojom zdokonaľovaní. Podarilo sa nám zefektívniť našu prácu, doviesť kvalitu na vysokú úroveň a naučili sme sa vytyčovať si náročné, no dosiahnuteľné ciele.

Misia

Naši klienti oceňujú najmä náš ľudský prístup a ústretovosť, otvorenosť či cenovú politiku. Ku každému pristupujeme individuálne, načúvame všetkým požiadavkám a tie buď zrealizujeme, alebo sa podelíme s našimi skúsenosťami a odporučíme klientovi to najlepšie riešenie.

Dodávame komplexné jazykové služby, pretože vieme, že naši klienti riešia náročné projekty v oblastiach, v ktorých sú odborníkmi, a rovnako požadujú kvalitné preklady či tlmočenie od odborníkov na túto oblasť. Nebojíme sa niesť zodpovednosť za svoju prácu, pretože vieme, že dobrý partner je len taký, na ktorého sa dá spoľahnúť.

NEUSTÁLE RASTIEME

Na trhu s prekladmi a tlmočením pôsobíme od roku 2006. Počas týchto pár rokov sme preložili tisíce strán v najrôznejších jazykových kombináciách a neustále pracovali na svojom zdokonaľovaní. Podarilo sa nám zefektívniť našu prácu, doviesť kvalitu na vysokú úroveň a naučili sme sa vytyčovať si náročné, no dosiahnuteľné ciele.

0
+
OBJEDNÁVOK
0
+
PRELOŽENÝCH SLOV
0
+
JAZYKOV
0
+
PREKLADATEĽOV

NÁŠ TÍM

Zatiaľ sú to pre vás iba mená, ale za každým z nich môžete objaviť profesijné skúsenosti, zodpovedný a rodinný prístup a ochotu urobiť všetko pre to, aby čo najviac porozumeli vašim potrebám, navrhli vám správne riešenia a spoločne dosiahli váš cieľ.

Majo
MajoCEO
Zuzka
ZuzkaVice-principal
Anka
AnkaSenior project manager
Majka
MajkaMarketing and project manager
Luci
LuciProject manager
Ľudka
ĽudkaHR and project manager
Bela
BelaEN, IT – translator
Mišo
MišoEN, DE – translator, interpreter
Lucka
LuckaEN, DE – translator, interpreter
Megy
MegyEN, IT – translator
Gabi
GabiReviewer
Lucka
LuckaReviewer
Erika
ErikaReviewer
Damián
DamiánReviewer
cta-logo

SME TU PRE VÁS

Radi vás privítame v rodine svojich spokojných klientov!

Požiadavka by mala obsahovať text na ukážku a popis služby. Pri preklade je to predovšetkým cieľový jazyk, termín, dokedy preklad potrebujete a či máte záujem o úradný alebo neúradný preklad. Požiadavka by okrem toho mala obsahovať vaše fakturačné údaje (názov a sídlo spoločnosti, IČO, DIČ/IČ DPH, meno a telefonický kontakt na objednávajúceho), aby sme to mohli uviesť do cenovej ponuky a podľa toho vypracovať ponuku.

Dôležité kontakty

Fakturačné údaje

TOP PREKLADY, s.r.o.
Pražská 35
811 04 Bratislava

IČO: 35972351
DIČ: 2022116459
IČ DPH: SK2022116459
OR OS Bratislava I,
Odd. Sro, vl.č.:38908/B

Newsletter

Pošlite nám svoj e-mail a my Vás budeme informovať o novinkách, zľavách a akciách.