Vyberte váš jazyk

Tlačové služby

Veríme, že kvalitne navrhnuté a majstrovsky vyhotovené tlačené materiály sú kľúčom k úspechu vašeho podnikania. Naša ponuka zahŕňa nielen tlač, ale aj odborné poradenstvo pri výbere optimálneho dizajnu a formátu pre vaše produkty.
dtp.png

Špecializujeme sa na tlač katalógov, manuálov, brožúr a širokej škály marketingových materiálov. S najmodernejšími technológiami a skúseným tímom odborníkov sa zameriavame na to, aby každý váš tlačený produkt pútal pozornosť svojou vynikajúcou kvalitou.

Typy dokumentov?

Katalógy: Ponúkame výrobu atraktívnych a prehľadných katalógov pre vaše produkty. Vďaka presnej tlači a kvalitnému dizajnu zabezpečíme, že vaše katalógy upútajú a informujú.

Knihy: Či už potrebujete tlačiť romány, odborné publikácie alebo vzdelávacie materiály, naše služby zaručujú knihy s kvalitným spracovaním a dokonalou tlačou.

Letáky: Ponúkame výrobu letákov na propagáciu vašej firmy alebo akcie, ktoré zaujmú a pritiahnu pozornosť. Vďaka našim zručným grafikom a kvalitnej tlači sa vaše letáky stanú efektívnym nástrojom marketingu.

Brožúry: Využite naše tlačiarenské služby na vytvorenie atraktívnych a profesionálnych brožúr, ktoré poskytnú detailné informácie o vašich produktoch, službách alebo podnikaní.

Plagáty: Ak potrebujete vytvoriť veľkoformátové plagáty pre reklamné účely, môžete sa na nás spoľahnúť. Naše pokročilé tlačiarenské technológie umožňujú produkovanie plagátov s vysokým rozlíšením a živými farbami.

Viac na www.top-tlac.sk. 

cta-logo
cta-logo

Našou vizitkou sú stovky spokojných klientov, ktorí sa k nám radi vracajú.

My ich za to odmeňujeme štedrými vernostnými zľavami.

Dôležité kontakty

Fakturačné údaje

TOP PREKLADY, s.r.o.
Pražská 35
811 04 Bratislava

IČO: 35972351
DIČ: 2022116459
IČ DPH: SK2022116459
OR OS Bratislava I,
Odd. Sro, vl.č.:38908/B

Newsletter

Pošlite nám svoj e-mail a my Vás budeme informovať o novinkách, zľavách a akciách.