Vyberte váš jazyk

Digitalizácia dát

Digitalizácia dát znamená konvertovanie analógových alebo fyzických dokumentov do digitálnej formy. Tento proces umožňuje efektívnejšie uchovávanie, spracovávanie, prenos a zdieľanie informácií prostredníctvom elektronických zariadení a počítačov.

ilustracia1.png

Zdigitalizujte sa

Digitalizácia dát je pri prekladoch nevyhnutnosťou a preto s ňou máme viac než 20 rokov skúseností. Keďže pracujeme so špičkovými technológiami a máme vypracované kvalitné bezpečnostné protokoly, vzhľadom na dopyt po digitalizácii zo strany našich klientov sme začali ponúkať túto službu aj samostatne.
Naša ponuka digitalizácie dát zahŕňa:


Čo ponúkame?

  • 1. Skenovanie dokumentov: Konvertovanie papierových dokumentov do digitálnej formy pomocou skenera. Vy nám doručíte dokumenty vo fyzickej podobe a my Vám z nich spravíme elektronické súbory.
  • 2. Digitalizácia obrazu: Konvertovanie fotografií, technických výkresov, obrázkov alebo iných médií do digitálnych formátov, ako sú JPEG alebo pdf.
  • 3. Konverzia textu: Prepisovanie tlačených alebo rukou písaných informácií do digitálnej podoby pomocou OCR (Optical Character Recognition) softvéru. Konverzia textu je možná v rôznych jazykoch.
  • 4. Digitalizácia firemných procesov a bezpapierová organizácia: Prevod finančných, obchodných alebo iných transakcií do digitálnych záznamov za dodržiavania najvyšších bezpečnostných štandardov. Zákazková vyroba softvéru pre automatizáciu a digitalizáciu procesov.

     

    Digitalizácia dát prispieva k zlepšeniu efektívnosti, rýchlosti a presnosti spracovania informácií. Umožňuje tiež ďalšie využitie moderných technológií, ako sú analýza dát, umelá inteligencia a automatizácia, čo môže viesť k lepšiemu rozhodovaniu a inováciám v rôznych oblastiach.

Obráťte sa na nás a my Vám veľmi radi pomôžeme s Vašou špecifickou požiadavkou.
cta-logo

Našou vizitkou sú stovky spokojných klientov, ktorí sa k nám radi vracajú.

My ich za to odmeňujeme štedrými vernostnými zľavami.

Dôležité kontakty

Fakturačné údaje

TOP PREKLADY, s.r.o.
Pražská 35
811 04 Bratislava

IČO: 35972351
DIČ: 2022116459
IČ DPH: SK2022116459
OR OS Bratislava I,
Odd. Sro, vl.č.:38908/B

Newsletter

Pošlite nám svoj e-mail a my Vás budeme informovať o novinkách, zľavách a akciách.